Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Țicleni

Se recruteaza si din

Craiova, Târgu Jiu

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

1359 €

Candidatul ideal:

- Medic specialist/primar - specialitate medicala (medicina generala / medicina de familie / medicina muncii);

- Orientare catre client, bune abilitati de comunicare;

- Bune abilitati de comunicare si prezentare a informatiei;

- Cunostinte medii de limba engleza – scris si vorbit;

- Cunostinte medii de operare PC (Word, Internet);

Responsabilitati principale:

- Efectueaza consultatii fie in clinica, fie la sediul companiilor client;

- Monitorizeaza starea de sanatate a pacientilor sai, asigurand educatia medicala a acestora, in limita competentelor detinute;

- Comunica pacientului informatii despre afectiunea de care sufera, evolutie, riscuri, plan de tratament;

- Efectueaza trimiteri argumentate catre alti specialisti;

- Interpreteaza rezultatele investigatiilor medicale in limita competentelor detinute.

Lucrand la noi vei avea:

- Posibilitatea de a construi si dezvolta o cariera pe termen lung intr-o companie de traditie pe piata serviciilor medicale din Romania;

- Oportunitatea de a desfasura activitatea la standarde  internationale impreuna cu o echipa de profesionisti;

- Programe de training (in functie de pozitie/specialitate);

- Participarea la diferite congrese/ conferinte medicale;

- Dotari tehnice si echipamente de cea mai buna calitate;

- Program de lucru flexibil;

- Pachet complex de beneficii medicale.