Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Strada Sevastopol, București

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

1359 €

Candidatul ideal:

- medic medicina generala /medic medicina muncii;
- calitati de operare pe calculator;
- experienta minim 3 ani.
- Studii de specialitate absolvite;
- Experienta pe un post similar minim 1 ani;
- Limba engleza nivel mediu (conversatie fluent);
- Cunostinte MS Office;
- Certificat de membru vizat;
- Asigurare de Malpraxis;
- Excelente abilitati de comunicare si relationare cu pacientul;
- Capacitate de organizare a activitatii individuale;
- Orientare catre performanta si rezultate, atat individuale cat si la nivel de echipa;
- Atitudine profesionista in relatia cu pacientii

Descrierea jobului:

- medic medicina generala pentru departamentul de medicina muncii

Descrierea companiei:

Sanador este o companie ce ofera intreaga gama a serviciilor medicale angajatilor companiilor nationale si internationale, persoanelor individuale si familiilor acestora.

About us
Infiintat in anul 2001, Sanador a cunoscut o dezvoltare continua, in prezent detinand trei Clinici, Laborator de analize medicale, Spital si Serviciu de Urgenta disponibil 24/24.
Colectivul de medici, precum si complexitatea serviciilor medicale oferite : consultatiile de specialitate, analizele medicale de laborator, explorarile imagistice (rezonanta magnetica, tomografie computerizata, mamografie, radiologie, osteodensitometrie, ecografii 3D/4D), serviciile de Medicina de Urgenta, serviciile stomatologice si de radiologie dentara (panoramica si standard), fac din Sanador un centru medical de referinta in Bucuresti, singurul in care se poate asigura asistenta medicala completa.