Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/adresele jobului

Candidatul ideal

• persoana dinamica, flexibila, rezistenta la stres, cu spirit de echipa, profesionalism si initiativa.
• persoana responsabila, interesata de o colaborare de lunga durata, care isi poate asuma o implicare foarte serioasa in activitatea societatii;
• rezistenta la stres, capaciatatea de a lucra in echipa, responsabilitatea crescuta, inteligenta sociala si devotamentul sunt trasaturile fara de care ocupantul acestui post nu se poate integra in echipa noastra.

Cerinte
- MEDICI MEDICINA GENERALA SAU ALTE SPECIALITATI ( medicina de familie, pediatrie, etc);
- ATESTAT DE LIBERA PRACTICA;
- ASIGURARE MALPRAXIS;

Descrierea jobului

- Acordarea consultatiilor si tratarea tulburarilor si maladiilor care afecteaza pacientul;
- Examinarea pacientilor;
- Stabilirea metodelor de tratament preventive sau curativ;
- Prescrierea si administrarea tratamentelor medicale in functie de natura afectiunilor;
- Stabilirea diagnosticului;
- Avizarea desfasurarii activitati in conditii igienice;
- Intretinerea si manipularea echipamentului medical;
- Desfasurarea activitatii in regim de ambulanta;
- Program de lucru in ture ( zi/noapte);
- Contract full – time / part – time.

Beneficii:
• Salariu atractiv cu plata la timp;
• Sporuri si bonuri de masa;
• Contract de munca integral;
• Sarbatori legale platite dublu;
• Servicii medicale gratuite;