Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

500 - 650 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Descriere

Responsabilitati :
Executa lucrari de intretinere si reparatii la echipamentele aflate in incinta societatii sau la punctele de lucru din afara acesteia.
Asigura efectuarea reviziilor tehnice conform programului de mentenanta ;
Asigura efectuarea reglajelor necesare in vederea indeplinirii normelor si a respectarii standardelor de calitate;
Este responsabil de efectuarea lucrarilor necesare instalarii noilor echipamente/ instalatii;
Asigura lucrarile necesare amplasarii standurilor companiei la festivaluri sau alte activitati la care compania participa

Cerinte
Cunostinte in zona de mecanica sau sudura sau electricitate.
Capacitate de invatare si adaptare rapida la solicitarile specifice postului
Disponibilitate pentru deplasari la magazinele companiei din judet si festivaluri.

Beneficii Oferite
Pachetul salarial si beneficiile extra salariale vor fi discutate cu fiecare candidat selectat.

Moldovan Carmangeria Sannicoara, unul dintre cei mai importanti producatori de carne si produse de carne din judetul Cluj, a fost infiintata iub numele Cosm Fan Carmangerie.
Compania are astazi peste 350 angajati, 31 de magazine in Cluj-Napoca si in judet, doua fabrici si o ferma cu peste 270 de capete de bovine.
Compania trece printr-un proces de rebranding si odata cu schimbarea numelui in Moldovan Carmangeria Sannicoara, a introdus pe piata un nou concept de magazin in care zona de vanzare a produselor este dublata de o zona de bistro. Compania se dezvolta continuu, dar pastrand neschimbate valorile care au facut din numele Moldovan o afacere durabila: familia, traditia si respectul fata de client.