Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca; Sânnicoară

Responsabilități Mecanic :

  • Execută lucrări de întreținere și reparații la echipamentele aflate în incinta societății sau la punctele de lucru din afara acesteia.
  • Asigură efectuarea reviziilor tehnice conform programului de mentenanță ;
  • Asigură efectuarea reglajelor necesare in vederea îndeplinirii normelor și a respectării standardelor de calitate;
  • Este responsabil de efectuarea lucrărilor necesare instalării noilor echipamente/ instalații;
  • Gestionarea pieselor de schimb folosite;

Responsabilități Frigotehnist:

  • Respecta procedura de revizie a echipamentelor
  • Mentenanța echipamentelor frigorifice
  • Remediază defecțiunile la : frigidere, vitrine frigorifice, congelatoare și aparatele de aer condiționat cu materialele din stoc

Cerințe

  • Cunoștințe de mecanică, automatizări,
  • Capacitate de învățare și adaptare rapida la solicitările specifice postului
  • Calificare in domeniul frigotehnic
  • Disponibilitate pentru deplasări la magazinele companiei din județ

Beneficii Oferite

  • Pachetul salarial și beneficiile extra salariale vor fi discutate cu fiecare candidat selectat.