Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Adresa/ adresele jobului

201 Calea Șagului, Timișoara

Oferim:

  • venit salarial competitiv
  • tichete de masă
  • depășirile de plan se plătesc suplimentar
  • pachet de servicii medicale private
  • mediu si condiții excelente de lucru într-o echipa dedicata, profesionista si suportiva
  • cursuri de formare la Producători
  • acces la tehnologii de marcă Citroen, Opel, Iveco, Dacia, Renault

Cerințe:

  • calificare in domeniu
  • cunoștințe tehnice de specialitate
  • preocupat de perfecționarea profesionala
  • permis de conducere categoria minimum B
  • experiență dovedita in ateliere dedicate lucrărilor de service utilitare - avantaj
  • cunoștințe de utilizare calculator (MS Office, internet, programe auto) - avantaj
  • permis de conducere categoria C si E - avantaj

Sarcini si responsabilități:

  • executa lucrările repartizate, conform normativelor si tehnologiilor constructor
  • efectuează fise de verificare a stării tehnice a vehiculelor repartizate, sesizează defecțiuni, completează documentele de lucru, rezultatele măsurătorilor
  • respecta standardele si procedurile de lucru
  • urmărește zilnic realizarea obiectivului de manopera si piese de schimb
  • participa la cursurile de formare si instruire profesionala