Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/adresele jobului

RESPONSABILITATI:

  • Urmărește și asigura buna funcționare din punct de vedere mecanic a instalațiilor și utilajelor de producție
  • Executa lucrările conform planului de productie
  • Efectueaza interventiile corective asupra utilajelor ori de cate ori este nevoie
  • Aduce la cunostinta necesarul de piese de schimb necesare reparatiilor instalatiilor, masinilor si utilajelor de productie pentru buna functionare a acestora
  • Urmareste relizarea lucrarilor din punct de vedere calitativ si cantitativ
  • Urmărește minimizarea pierderilor tehnologice precum si o productivitate cat mai ridicata

CERINTELE POSTULUI:

  • Studii medii tehnice / Scoala profesionala
  • De preferat experiență în reglarea utilajelor de productie, exista posibilitatea de calificare la locul de munca
  • Disponibilitate de a lucra in schimburi

BENEFICII

  • Salariul motivant
  • Tichete de masa
  • Bonusuri de performanta

Tehnologia  germana si materia prima de foarte buna calitate ne recomanda  ca leader.