Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Se recruteaza si din

Responsabilităţi/Descrierea jobului:

Organizeaza activitatea din magazin
Participa activ la procesul de consiliere si de vânzare
Asigura evidenta zilnica a vânzarilor de produse si informarea operativa a conducerii societatii asupra acestora
Asigura primirea, depozitarea în conditii corespunzatoare si eliberarea de documente legale a produselor ce se comercializeaza prin magazin
Raspunde de respectarea prevederilor si reglementarilor interne

Candidatul ideal/Cerinţe:

Minim studii medii                                                                                                                                                                                  Cunoştinţe  solide operare PC                                                                                                                                                                    Minime cunostinte tehnice
Pasiune pentru tehnică, atenţie la detalii
Abilităţi dezvoltate de comunicare cu clienţii şi rezolvarea obiecţiilor
Experienţă în domeniu  (minim 2 ani)

Beneficii:

Posibilitatea de a face parte dintr-un colectiv de profesionişti