Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

București; Popești-Leordeni; Călărași; Oltenița

Mecanic/ Lacatus mecanic utilaje de productie alimentara

Cerinte:
- Liceu absolvit, minim scoala profesionala de specialitate;
- Experienta de min. 1 an intr-o functie similara;
- Cunostinte aprofundate in domeniul mecanic (mentenanta si intretinerea masinilor de ambalat din industria alimentara);
Aptitudini:
- Atitudine pozitiva, corectitudine, angajament;
- Dexteritate manuala, agilitate si conditie fizica;
- Abilitate de lucru individual, cat si in echipa;
Responsabilitati:
- Intocmirea listei pieselor de schimb, pieselor de uzura maxima;
- Participa efectiv la repararea, intretinerea si repunerea in functiune a fiecarui utilaj din dotare, impreuna cu colegii de compartiment;
- Informarea in timp util a sefului departamentului tehnic despre necesitatea aprovizionarii cu piese de schimb;
- Realizeaza un sistem de urmarire a fiecarui utilaj din dotarea societatii, consemnandu-se fiecare defectiune, motivul acesteia, asupra caror elemente s-a intervenit, masuri de eliminare a repetabilitatii defectului etc.;
- Repararea, intretinerea si repunerea in functiune a utilajelor;
- Alte activitati specifice, in concordanta cu fisa postului;

Se lucreaza in 3 schimburi.

Oferta (bonusuri, beneficii):
- Tichete de masa;
- Transport asigurat;

Mai multe detalii vor fi oferite candidatilor selectati, in cadrul interviului de angajare.