mecanic intretinere utilaje

mecanic utilaje - mecanic

Adresa/ adresele jobului

Crevedia

Responsabilitati si atributii:

  • Raspunde pentru functionarea in conditii de siguranta a tuturor instalatiilor si utilajelor
  • Asigura remedierea defectiunilor in timp scurt pentru realizarea sarcinilor de munca
  • Colaboreaza cu personalul de pe tura de fabricatie pentru continuitatea procesului de productie
  • Executa revizia zilnica a utilajelor din flux
  • Intretine si repara utilajele liniei de fabricatie;
  • Greseaza de cate ori este nevoie utilajele din flux;
  • Asigura functionarea in conditii de siguranta a utilajelor
  • Verifica functionarea corecta a utilajelor dupa reparatie si curatire

 Cerinte:

 - Seriozitate si responsabilitate

- Absolvent pofil tehnic- mecanic

-  Absolvent scoala profesionala sau liceu

Beneficii:

Salariu motivant + bonus de perfromanta

Masa calda la pranz

Abonament Medical Medlife

Contrat perioada nedeterminata

Punctul de lucru este in Crevedia, Dambovita

  • Interviu online
  • Punctul de lucru va fi in Crevedia. Locuiti departe?