Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Șoseaua Cernica, Pantelimon

Se recruteaza si din

București

RESPONSABILITATI:

  • Urmărește și asigura buna funcționare din punct de vedere mecanic a instalațiilor și utilajelor de producție
  • Executa lucrările conform planului de întreținere și revizie a utilajelor de producție
  • Efectueaza interventiile corective asupra utilajelor ori de cate ori este nevoie
  • Realizeaza comanda de piese de schimb necesare reparatiilor instalatiilor, masinilor si utilajelor de productie
  • Urmărește aprovizionarea cu materiale și piese de schimb conform cererilor lansate

CERINTELE POSTULUI:

  • Studii superioare
  • Minim 3 ani experiență în mentenanța utilajelor de productie
  • Disponibilitate de a lucra in schimburi

BENEFICII

  • Salariul motivant
  • Tichete de masa
  • Bonusuri de performanta

Fondată în anul 1915 de către Giacomo Canale şi asociatul său Giovanni Ajani, ca o afacere de familie, pe parcursul celor 100 de ani de activitate, G. Canale & C a devenit un grup de dimensiune europeană. Astazi compania are peste 400 de angajati si isi desfasoara activitatea in trei sedii in Italia si Romania.  Obiectul principal de activitate al companiei este CARTEA, cartea in toate versiunile sale. G. Canale & C. tipareste in fiecare an peste 60 de milioane de carti si reviste, fiind unul dintre principalii furnizori de tipar din Europa.

G. Canale & C tipareste carti, reviste, albume, cataloage, materiale publicitare, carti si materiale scolare pentru cele mai mari grupuri media si case editoriale din lume punand la dispozitia clientilor sai experienţa şi competenţa unui secol de activitate în domeniul tipografic şi în realizarea proiectelor editorial.