Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Oradea

Departament: Mentenanta (zona turnatorie)

Tip contract: 8h/zi, perioada nedeterminata

Program de lucru: 3 schimburi, 6 zile + 2 zile libere
Experiența necesară: Minim 1 an intr-un post similar (lacatus, mecanic)

Descrierea postului

  • Asigură întreţinerea matriţelor, a schimbului de matrite pe maşinile de turnat si a utilajelor aferente acestora
  • Asigură intreţinerea  preventivă şi corectivă a matriţelor de indreptare si a stantelor
  • Asigură intreţinerea  preventiva si corectiva a fierastraielor pe partea mecanica

    Competente

  • Studii medii – şcoală profesională sau liceu profil mecanic
  • Cunoştinţe mecanice – nivel mediu
  • Dexteritate manuala si atentie la detalii – nivel avansat;

Beneficii

  •             Salariu Competitiv
  •             Transport Gratuit
  •             Diverse bonusuri
  •             Spor noapte, weekend, ore suplimentare
  •             Masa calda
  •             Tichete de Masa

    FAIST Mekatronic este parte integranta a grupului FAIST International Group, o multinațională având 33 de fabrici de manufacturare și logistică în Europa, Asia și America. Începand din 2005 fabrica FAIST din Oradea este furnizor de componente pentru infrastructura telecom şi industria auto, cu un număr de angajați de peste 1300, aflându-se  în continuă extindere.