Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/adresele jobului

Recrutez candidati dispusi sa se relocheze

Da

Salariu brut pe luna

2300 - 2800 €

Recrutam mecanici si electromecanici pentru camioane Iveco si Fiat in Belgia

Responsabilitati:

-Reparatii mecanice si inlocuirea pieselor uzate precum suspensii,filtre,motor,ambreiaj,etc

-intretinerea camioanelor din punct de vedere mecanic

-Reparatii electrice si electronice

-Folosirea sistemului de diagnoza

-Detectarea disfunciilor mecanice,elctrice si electronice si solutionarea tehnica a acestora

-Resapare anvelope

-Inlocuire uleiuri

-Testarea camioanelor in urma reparatiilor-permis conducere categoria CE este un avantaj

-Curatenie la locul de munca si ingrijirea instrumenteleor de lucru

Cerinte:

-Limba engleza la nivel conversational spre avansat-se va sustine interviu in limba engleza cu angajatorul pe Skype

-Experienta profesionala de 3-5 ani

-Permis conducere categoria C+E reprezinta un avantaj

-Atitudine pozitiva si pro-activa

Se ofera:

-Salarizare avantajoasaeuro brut/luna

-Echipament de lucru-manusi,ochelari de protectie,haine,incaltaminte,casti de protectie

-Program de lucru zilnic de luni pana sambata inclusiv

-Posibilitate over time

-Concediu de odihna-20 zile pe an

-Contract de munca pe perioada indelungata

-Cazare asigurata de angajator contra cost