Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Sfântu Gheorghe

Candidatul ideal

Reprezentanta Dacia Renault - Sfantu Gheorghe, judetul COVASNA angajeaza:
• Studii medii tehnice (profil mecanica auto) - constituie avantaj
• Experienta in operatiuni de mecanica auto pe mai multe marci de masini;
• Cunostinte de intretinere si reparatii mecanice autovehicule;

• Cunostinte de intretinere si reparatii electrice autovehicule (constituie avantaj);
• Permis cat B;
• Seriozitate;
• Dorinta de munca;
• Rapiditate;
• Punctualitate;
• Orientare spre dezvoltare profesionala.

Descrierea jobului

- Efectueaza reparatii de mecanica si electrica auto pe diferite marci de automobile (ex: schimb anvelope, schimb ulei, schimb placute de frana, discuri de frana, geometrie, diagnoza electronica etc);
- Executa lucrarile in conformitate cu standarde de calitate Dacia - Renault;
- Executa interventiile pe masini cu respectarea termenelor de predare catre clienti.