Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

750 €

Service auto multimarca, autorizat RAR, zona Filaret, angajeaza mecanic auto cu experienta, program lucru luni - vineri: 9-18, salariu motivant, cca 3500 Ron.

Descrierea jobului
- Preluarea si repararea autoturismelor in service
- Curatenie la bancul de lucru
- Respectarea normelor de reparatie

Candidatul ideal
- Bune cunostinte auto
- Cunoasterea particularitatilor masinilor pe marci de autoturisme
- Cunostinte de baza pentru diagnoza
- Foarte bun organizator
- Punctual, concret, dinamic.

Cu o experienta de peste 8 ani in domeniu incercam permanent sa punem la dispozitia clientului produse de calitate si in acelasi timp, sa oferim cele mai bune servicii de pe piata. Punem accent pe comunicarea cu clientul, rezolvarea tuturor problemelor si satisfacerea nevoilor si cerintelor acestuia. De aceea suntem o echipa profesionista cu o gandire pozitiva si mereu ancorata in piata auto.