Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

500 - 1500 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Candidatul ideal:

Studii medii tehnice: mecanica, mecatronica (calificare in domeniu constituie un avantaj)
Experienta minim 3 ani in domeniul auto
Cunostinte de intretinere si reparatii autovehicule
Cunostinte utilizare echipamente service
Cunostinte utilizare tester auto constituie un avantaj
Abilitatea de a lucra in echipa dar si individual
Orientare spre rezultat
Seriozitate
Rapiditate
Punctualitate
Disponibilitate de lucru peste program, in conditiile legii
Permis de conducere categoria B constituie avantaj

Descrierea jobului:

Dorim sa angajam un mecanic auto serios si cu experienta pentru responsabilitatile de mai jos:
- Constatare defecte
- Inlocuit subansamble defecte
- Inlocuit distributii
- Inlocuit componente motoare
- Reparat motoare
- Diagnoza auto

-Reglaj directie

Pachet salarial atractiv

Descrierea companiei:

Suntem un service auto multimarca, autorizat RAR. Pe parcursul activitatii noastre am acumulat experienta necesara pentru a rezolva calitativ si rapid atat reparatii simple, cat si reparatii de o complexitate ridicata pentru orice marca auto.
Iti place sa lucrezi in echipa? Iti doresti un mediu de lucru provocator, orientat catre succes? Alatura-te echipei noastre!

Asteptam CV-urile dumneavoastra la adresa de email: sau la numarul de telefon: