Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

580 - 750 €

Esti pasionat de mecanica si vrei sa lucrezi intr-un service dotat cu cele mai noi echipamente? Cautam o persoana responsabila si serioasa pentru postul de Mecanic Auto.

Candidatul ideal are calificare si cunostinte tehnice foarte bune in domeniu, cat si experienta relevanta in interventii rapide pe diferite marci de masini. Este o persoana ordonata si detine permis de conducere categ. B

Responsabilitati
- Efectueaza interventii uzuale pe diferite marci de automobile (ex: schimb lichide, schimb placute de frana, discuri de frana, schimb ambreiaj, schimb distributie, diagnosticare defect etc)
- Executa lucrarile in conformitate cu standarde de calitate utilizate la nivel international
- Executa interventiile pe masini cu respectarea termenelor de predare a masinilor catre clienti

Oferta
- Se ofera salariu atractiv in functie de performanta si aptitudini
- Mediu de lucru placut
- Colaborare pe termen lung