Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

300 - 500 €

RESPONSABILITATI

  • Diagnosticarea si identificarea problemelor mecanice a autovehiculelor aflate in service;

  • Efectuarea lucrarilor de reparatii auto repartizate de catre responsabilul de atelier stabilite conform comenzilor deschise;

  • Stabilirea necesarului de piese de schimb;

  • Responsabil de calitatea lucrarilor effectuate

  • Respecta standardele si procedurile de lucru.

 CERINTE

  • Bune abilitati de comunicare

  • Permis conducere categoria B (nu este obligatoriu)

  • Buna capacitate de organizare si atentie sporita asupra detaliilor;

  • Seriozitate, profesonalism, punctualitate, spirit de echipa;

  • Preocupat de perfectionarea profesionala

  • Minime cunostinte de utilizare calculator

 BENEFICII

  • Salariu atractiv corespunzator cu performantele individuale;

  • Conditii optime de lucru

  • Loc de munca stabil intr-o companie consacrata in domeniul auto

  • Formare profesionala

  • Access la tehnologie modern