Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Timișoara

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

760 €

Atributii, sarcini si responsabilitati:
- Urmarirea starii tehnice a autoturismelor si anuntarea sefului direct la sesizarea unor defectiuni;
- Realizarea reparatiilor necesare la mijloacele auto;
- Stabilirea necesarului de piese de schimb si emiterea comenzilor necesare catre seful direct;
- Intocmirea documentelor necesare pentru evidentierea interventiilor efectuate si predarea la timp catre compartimentele autorizate;
- Raspunde de efectuarea corecta si la timp a reparatiilor autoturismelor
- Primirea si ingrijirea uneltelor / sculelor de lucru

Se ofera:
-Salariu negociabil la interviu ( in functie de experienta )
-Bonusuri in functie de realizari
- Super SEF ( deschis la negocieri)
- Echipa profesionista cu o atitudine prietenoasa
-Cazare (pentru cei din alt judet)

5a015e78e2cb3

AMS Human Resources este o firma specializata in servicii de recrutare, selectie si evaluare cu peste 10 ani  experienta. Clientul nostru activeaza din anul 2008 pe piata din Timisoara si are ca obiect de activitate repararea si intretinerea autovehiculelor. Daca esti motivat si doresti un loc de munca pe termen lung, te asteptam sa aplici acum.