Adresa/ adresele jobului

București

Candidatul ideal

- Experienta intr-un post similar minim 2 ani
- Permis de conducere categoria B
- Persoana dinamica activa
- Abilitati de comunicare relationare
- Simt organizatoric foarte bine dezvoltat

Descrierea jobului

- Se informeaza asupra lucrarilor ce trebuiesc efectuate la autoturismul distribuit pe postul de lucru
- Preia piesele ce au fost alocate pe comanda de lucru de la magazie
- Execută constatarea tehnică a autovehiculului şi întocmeste o lista cu toate piesele care necesita inlocuirea (altele decit cele din comanda de lucru) si o prezinta receptionerului de atelier sau maistrului.
- La incheierea lucrarii prezinta comanda sefului de atelier pentru verificare si control final
- Raspunde direct de calitatea lucrarii din punct de vedere tehnic
- Raspunde de folosirea corecta a sculelor sau a tuturor aparatelor de masura/testerelor pe care le foloseste

Descrierea companiei

GERMAN TOP TRADING (GTT) ESTE UNUL DINTRE PRINCIPALII IMPORTATORI OPEL ŞI CHEVROLET DIN ROMÂNIA.
INFIINŢAT ÎN ANUL 2002, GTT ŞI-A ASIGURAT IN DECURSUL TIMPULUI UN PORTOFOLIU IMPRESIONANT DE CLIENŢI, PERSOANE FIZICE ŞI COMPANII NAŢIONALE ŞI MULTINAŢIONALE.
PRIN LOCAŢIA SA DIN BD. THEODOR PALLADY SHOWROOM-UL AUTO SI SERVICE-UL GTT DESERVEŞTE ZONA DE SUD-EST A MUNICIPIULUI BUCURESTI.