Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Se recruteaza si din

București

Service auto multimarca, fondat in anul 2008 dupa conceptul BOSCH CAR SERVICE, angajeaza mecanic auto cu experienta. Suntem o echipa tanara in cautarea unui coleg nou, motivat si dornic sa lucreze alaturi de noi.

Candidatul ideal

Studii - calificare profesionala de profil mecanic auto;
Permis categoria B;
Apt medical pentru meseria de mecanic auto;
Dorinta de munca;
Punctualitate, seriozitate;
Riguros si atent in indeplinirea sarcinilor;
Dorinta de invatare si perfectionare;

Descrierea jobului

Lucrari specifice de reparatii mecanice si mentenanta auto pentru autoturisme (articulatii, frane, suspensii, motoare, cutii de viteza, ambreiaje, distributii, etc.);
Diagnoza auto - testare computerizata - reprezinta un avantaj.

Se ofera:
Pachet salarial:  - salariu fix in functie de nivelul de calificare;

                             - bonus salarial in functie de realizarile personale (numar de ore de manopera);

                             - bonuri de masa;

                             - intregul pachet salarial este fiscalizat.

Asigurare medicala la o companie specializata (Medicover);
Conditii de lucru decente;
Program de instruire.