Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Galați

coperta_crazy-cars_2

Ne marim echipa, nu doresti sa faci parte din colectivul nostru?

Firma Crazy Cars81 SRL din Galati, angajeaza personal, respectiv:

- mecanic auto.

Cerinte job:

- experienta minim 6 luni in domeniu;

- chef de munca, dornic de a invata lucruri noi;

- sa iti doresti un loc de munca stabil;

- seriozite, punctualitate, promtitudine.

Descrierea jobului:

Pe acest post va trebui sa:

- efectuezi lucrari de intretinere, reparare, diagnoza la autoturisme repartizate;

- verificarea truselor de scule la finalul programului.

- raspunderea la locul de munca;

Avantaje job:

Salariu atractiv.

Conditii de lucru placute, intr-o echipa dinamica si profesionala!

Oportunitati de dezvoltare personala si profesionala.

Sporuri in functie de realizarile obtinute.

Service auto cu aparatura de ultima generatie.

Vrei sa lucrezi intr-o echipa cu profesionisti, atunci te asteptam cu CV-ul pentru un interviu.