Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Timișoara

Cerinte:

- calificare in domeniu;
- cunostinte tehnice de specialitate;
- preocupat de perfectionarea profesionala;
- permis de conducere categoria minimum B;
- experienta dovedita in ateliere dedicate lucrarilor de service utilitare - avantaj;
- cunostinte de utilizare calculator (MS Office, internet, programe auto) - avantaj
- permis de conducere categoria C si E - avantaj

Sarcini si responsabilitati:

- executa lucrarile repartizate, conform normativelor si tehnologiilor constructor
- efectueaza fise de verificare a starii tehnice a vehiculelor repartizate, sesizeaza defectiuni, completeaza documentele de lucru, rezultatele masuratorilor
- respecta standardele si procedurile de lucru
- urmareste zilnic realizarea obiectivului de manopera si piese de schimb
- participa la cursurile de formare si instruire profesionala
- se asigura continuu de respectarea legislatiei SSM si PSI

Oferta noastră:

- salariul competitiv + tichete de masa+pachet de servicii medicale private
- mediu si conditii excelente de lucru intr-o echipa dedicata, profesionista si suportiva;
- cursuri de pregatire tehnica profesionala permanenta suportate financiar de companie.