Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Ploiești

CANDIDATUL IDEAL:
- Studii medii;
- Serios, cinstit, organizat si responsabil;
- Orientat spre calitate si spre client;

- Comunicativ si cooperant cu clientii ;
- Cunostinte solide in domeniu;
- Experienta in cadrul unui service multimarca reprezinta un avantaj;
- Calificare corespunzatoare;

- Pasionat de domeniu ;
- Cunostiinte minime de operare PC ;
- Engleza nivel mediu, constituie un avantaj ;
- Permis categ. B ;
- Domiciliul in Ploiesti/ localitati limitrofe;

RESPONSABILITATI:
- Identificarea defectelor si a pieselor necesare pentru repararea / remedierea avariilor mecanice

- Executarea lucrarilor de mecanica in termenele normate si la calitatea strandardelor companiei la toate tipurile de autovehicule comercializate de Arena Auto cât si pentru alte tipuri de autovehicule;
- Capabil sa stabileasca un diagnostic si sa aprecieze timpul necesar pentru efectuarea diferitelor operatii ;

BENEFICII:
• Salariu fix + bonus in functie de numarul orelor lucrate
• Posibilitatea de a performa intr-un mediu competitiv si de a creste profesional
• Instruire permanenta la standarde ridicate