Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

germană

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca; Brașov; Sibiu; Arad; Timișoara

Se recruteaza si din

Pitești, Oradea

alfa-Horizont  pune la dispoziție  loc de muncă cu angajare  directă într-o firmă Germană la 100 km sud de Stuttgart. Firma este specializată în fabricarea de mașini cu comandă numerică.

Descrierea postului:

  • Se muncește în firmă, la asamblare de sisteme adiacente unui strung performant, magazii de material, din care se alimentează strungul
  • Se montează componente mecanice

Cerințe:

  • Calificare în domeniul mecanic
  • Experiență pe un post similar de mecanic utilaje
  • Cunoștințe despre roboți sau PLC-uri sunt un avantaj
  • Disponibilitate pentru relocare in Germania
  • Limbă germană nivel mediu – conversațional

Beneficii:

  • Contract pe perioadă nedeterminată
  • Posibilitate de avansare profesionala

Firma alfa-Horizont GmbH & Co. KG oferă candidaților noștri tot sprijinul necesar în Germania pentru integrare în sistemul social german, în mod special consiliere și închiriere de locuință.

VA RUGAM APLICATI DIRECT PE ADRESA NOASTRA DE E-MAIL, ASTFEL AVETI PRIORITATE IN PRELUCRARE.

Va multumim pentru intelegere.