Acest job nu mai este activ.

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Piața Unirii, Iași

Maya Concept-SGL-10-2014-FINAL  (5)Candidatul ideal

Persoana creativa, dornica de a invata lucruri noi, responsabila, onesta, comunicativa, care interactioneaza usor cu oamenii.

Descrierea jobului

Consilierea clientilor din magazin;
Contribuirea la imbunatatirea imaginii firmei in vederea cresterii calitativ si cantitativ a vanzarilor;
Gestionarea marfii (cunoasterea produselor cantitativ si calitativ, verificarea stocului, intocmirea comenzilor, expunerea cat mai vizibila a articolelor, receptionarea si inventarierea produselor);
Intocmirea rapoartelor de contabilitate primara;
Dezvoltatrea bazei de date si a portofoliului de clienti si intretinerea clientilor cu clientii deja existenti;
Asigurarea unei bune desfasurari a activitatii in magazin.

Descrierea companiei

Magazin situat in Piata Unirii cu produse de decor, bijuterii din argint si pietre semipretioase, cristale, articole feng shui.