Acest job nu mai este activ.

MAŞINIST pentru secţie de producţie

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

Iași

Cerinţe şi abilităţi specifice:

  • Absolvent de liceu cu atestat profesional (calificare) de automatist / mecatronist / electromecanic
  • Abilităţi de organizare şi gestionare  a timpului de lucru, spirit de iniţiativă
  • Abilităţi de comunicare şi lucru în echipă
  • Capacitate de asimilare a cunoştinţelor specifice postului, seriozitate, flexibilitate, adaptabilitate
  • Disponibilitate pentru lucru în schimburi (inclusiv schimbul III)
  • Experienţa în domeniu poate constitui un avantaj

Responsabilităţi:

  • Ambalarea produselor farmaceutice pe echipamente automatizate, în condiţii de randament maxim, cu respectarea consumurilor specifice, cerinţelor Regulilor de Bună Practică de Fabricaţie și sistemului de Management integrat.
  • Efectuarea controlului în proces și înregistrarea operațiilor realizate conform prevederilor procedurilor standard aplicabile.
  • Realizarea lucrărilor de mentenanţă și verificare periodică / intervenţiilor în caz de avarie la echipamentele din zona de producţie şi la instalaţiile pentru producerea utilităţilor.
  • Pregătirea şi setarea echipamentelor de producţie, respectând procedurile şi instrucţiunile aplicabile.
  • Cunoaşterea şi respectarea modului de exploatare a echipamentelor şi instalaţiilor specifice, cu respectarea parametrilor din specificaţiile tehnice și instrucțiunile de lucru.

Oferim:

  • Angajare full time
  • Tichete de masă, prime sărbători legale
  • Transport gratuit la / de la locul de muncă pe raza municipiului Iași
  • Oportunitatea dezvoltării carierei în cadrul unei firme de prestigiu
  • Training de specialitate