Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză, maghiară, română

Salariu brut pe luna

500 - 700 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

A céljaid:

  • Marketing stratégia kidolgozása, folyamatok tervezése, megvalósítása és követése illetve elemzése
  • A vállalat / brand népszerűségének erősítése a B2B szektorban
  • Lead-ek, árajánlat kérések számának növelése

A teendőid:

  • A vállalat stratégiai céljainak támogatása marketing eszközökkel
  • Marketing anyagok, akciók, promóciók tervezése és kivitelezése
  • Kiadványok (katalógusok, nyomtatványok) szerkesztésének és terjesztésének menedzselése
  • On-line kampányok tervezése, menedzselése és az eredmények követése
  • On-line platformok kezelése: céges weboldal, közösségi média oldalak karbantartása
  • Hírlevelek szerkesztése
  • Az értékesítői csapat támogatása marketing anyagokkal
  • Hazai és nemzetközi kiállításokon, konferenciákon és más rendezvényeken a vállalat képviselete
  • Céges rendezvények és vevőtalálkozók szervezésében való segítség
  • Rendszeres konkurencia- és piacelemzés, trendek követése, következtetések és javaslatok megfogalmazása
  • Támogatási partnerségek, szponzorálások menedzselése
  • A cég arculatának alakítása

Elvárások:

  • Felsőfokú, szakirányú végzettség (marketing, közgazdaság, kommunikáció- és médiatudomány, stb.)
  • Aktív, tárgyalóképes magyar, román és angol nyelvtudás
  • Social media oldalak, tartalomgyártás, Facebook hírdetések, SEO és Google Ads alapismeretek
  • Corel Draw vagy Adobe Illustrator grafikai programok alapismerete
  • Magas szintű MS Office felhasználói ismeret
  • Nyitott és kreatív, képesség önálló munkavégzésre, stratégia és projekt szemlélet
  • Folyamatos fejlődési igény

Juttatások:

  • Versenyképes bérezés
  • Stabil vállalati háttér
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Pörgős, fiatalos munkahelyi légkör
  • Színes, változatos feladatok