Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Dorim sa ne intregim echipa cu un nou coleg ce va face parte din Departamentul Marketing-Ofertare :

  • Absolvent de studii superioare -Inginer Constructii Civile Industriale si Agricole
  • Experienta pe o pozitie similara 3 ani
  • Cunostinte PC
  • Permis conducere
  • Limba engleza

Descrierea jobului

  • Gestionarea bazei de clienti a firmei
  • Gasirea de noi clienti
  • Elaborarea de oferte
  • Reprezinta firma in relatiile protocolare cu clientii

Va oferim :

  • Posibilitatea de a lucra intr-o companie serioasa
  • Posibilitatea de a face parte dintr-un colectiv ambitios
  • Mediu de lucru dinamic si divers , atmosfera de lucru placuta
  • Spatiu de birouri modern aflat in cladirea de birouri-Benga Logistic Park.

Transport Pacii-Benga Logistic Park asigurat de societate.

Va asteptam cu deosebit interes in echipa noastra. Descrierea companiei