Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Ploiești

Descrierea postului:

  • Coordoneaza activitatile de marketing prin relatie cu stakeholders interni (managerii departamentelor comerciale si de suport) si externi (importatori, furnizori, clienti).
  • Supervizeaza rolurile din cadrul departamentului de marketing si urmarireste indeplinirea taskurilor intra- si interdepartamentale
  • Gestioneaza bugetul de marketing, aproba si evaluaza costurilor pe proiecte
  • Raporteaza activitatea de marketing catre managementul companiei si catre importatorii marcilor distribuite.
  • Este suport operational pentru echipa, in vederea bunei derulari a activitatilor de marketing pe toate verticalele de business.
  • Realizeaza briefing intern si extern pe proiectele de marketing, supervizeaza relatia cu agentiile si furnizorii de profil.
  • Negociaza contractele de marketing

Cerintele postului:

  • Nivel – Senior Level
  • Minim 3 ani de experienta in marketing, intr-o pozitie de coordonare sau project management cu responsabilitate proprie
  • Experienta de lucru cu bugete de marketing, analiza si evaluare costuri.
  • Istoric de implementare cu succes a unor campanii de sales performance si de vizibilitate (referinte, rezultate sau proofs of execution disponibile).
  • Experienta in implementarea urmatoarelor tipuri de activitati: campanii online/offline, BTL – evenimente si activari, PR/relatii presa, content marketing, social media management.
  • Experienta de lucru cu agentiile si furnizori terti de produse si servicii de marketing
  • Experienta anterioara ca Dealer Marketing sau in businessuri conexe din domeniul auto constituie un avantaj.
  • Permis de conducere

Oferta (bonusuri si beneficii):

-  posibilitatea de dezvoltare a carierei intr- companie moderna in continua dezvoltare, intr-un mediu de lucru profesionist

- Conditii de lucru deosebite intr-un colectiv tanar si dinamic

  • Mediu de lucru transparent bazat pe obiective
  • Pachet salarial  motivant
  • Programe de instruire profesionala