Nivel cariera

Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

500 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

CANDIDATUL IDEAL

·Creativ si original

·Capabil de exprimare verbala cursiva, vocabular bogat

·Capacitate de a grupa sau categoriza lucruri, informatii

·Atentie selectiva, concentrata, dar si distributiva

·Capacitati persuasive

·Echilibru emotional

·Responsabilitate personala

·Capacitate de planificare si organizare

·Capacitate de integrare în mediile de lucru

·Spirit de echipa

RESPONSABILITATI:

·analiza ofertelor publicitare si identificarea celor mai avantajoase forme de promovare (atat din perspectiva impactului asupra pietei, cat si din perspectiva preturilor)

·incheierea de parteneriate

·roiectarea materialelor publicitare (anunturi, pliante, oferte etc.)

·implementarea campaniilor de marketing

·realizarea conceptului si implementarea evenimentelor conexe din cadrul targurilor (de la action plan si pana la finalizare)

·analiza produselor si serviciilor existente ale organizatiei, in vederea propunerilor constructive pentru ridicarea calitatii acestora si pentru diversificarea lor

·documentarea continua despre produsele oferite de concurenta si despre modul in care pot fi extinse si optimizate serviciile si produsele organizatiei

·roiectarea de chestionare pentru studiul pietei, efectuarea culegerii de date si a prelucrarii statistice consecutive aplicarii lor, redactarea raportului de studiu al pietei

·monitorizarea si evaluarea campaniilor de comunicare

CUNOSTINTE NECESARE:

·Marketing

·Managementul evenimentelor speciale

·Cunoasterea pietei media

·Tehnici de negociere

·erare PC: MS Office

·Cunostinte superioare de limba engleza (citit, scris, vorbit)

·Pregatirea de materiale si rapoarte

·Permis de conducere categoria B

BENEFICII:

    • salariu fix (se negociaza in urma interviului)

    • telefon mobil

EXPERIENTA NECESARA: min. 3 ani intr-un post similar