Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Recrutez candidati dispusi sa se relocheze

Da

Salariu brut pe luna

450 - 500 €

Postul presupune postarea informațiilor, imaginilor și clipurilor video pe retelele de social media precum: Facebook, Twitter, Instagram, etc si gestionarea  acestor conturi.

Cerinte:

• Sa cunoasca bine regulile de funcționare a rețelelor de socializare unde firma are conturi.
• Cunoașterea la un nivel peste mediu a limbii române și a limbii engleze.
• O persoană deschisă, cu bune abilități de comunicare si foarte creativa, trebuie sa editeaze, genereaze, publice mesaje zilnice personalizate (texte originale, imagini, video).
• O persoană curioasă mereu în căutare de idei noi pentru postări
• O persoana dornică să învețe lucruri noi cu capacitate de adaptabilitate mare.

Responsabilitati:

 • Să participe activ și creativ la atragerea de noi persoane pe rețelele de socializare gestionate.
 • Să monitorizeze continuu întreaga activitate online și să gestioneze comunicarea cu cei care adresează solicitări sau comentarii.
• Sa identifice oportunităţi de promovare.
• Să compare și să realizeze rapoarte pentru toate rețelele de socializare gestionate.

Beneficii:

• Participarea la team buildinguri

• Mediu de lucru tanar si modern