Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

Se recruteaza si din

București

Salariu brut pe luna

800 - 1000 €

Responsabilitati principale:

Administrarea circulatiei corecte si la timp a facturilor catre persoanele responsabile de buget si departamentul financiar
Inregistrarea corecta a facturilor in fisierul centralizator
Receptionarea si transmiterea catre persoanele responsabile din companie a cererilor, intrebarilor si reclamatiilor consumatorilor
Administrarea si actualizarea la timp a paginii web a companiei
Urmarirea implementarii planului de comunicare pe paginile de Facebook ale companiei
Activitati administrative: organizare evenimente, intalniri, traduceri din romana in engleza

Cerinte:

Studii superioare
Minim 1 an experienta pe o pozitie similara, preferabil in sectorul FMCG
Abilitatea de a lucra cu cifre, gandire analitica
Foarte bune abilitati de comunicare si relationare
Capacitatea de a lucra sub presiune si cu termene stricte
Cunostinte minime de project management
Cunostinte operare calculator ( EXCEL, Word, Power Point – nivel avansat )
Limba engleza – nivel avansat

Oferta:

Sansa de a lucra intr-un mediu profesionist, intr-o echipa tanara si motivata
Perspectiva afirmarii intr-un domeniu dinamic si modern
Posibilitatea de ascensiune profesionala
Salariu motivant, pe masura realizarilor
Pregatire sustinuta si suport intern pentru atingerea obiectivelor

Vom contacta numai candidatii care corespund cerintelor din anunt.