Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/adresele jobului

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Intersnack Romania este parte a grupului Intersnack, o companie internaţională puternică, dezvoltată pe coordonate solide: experienţă de zeci de ani în producţia de snackuri, produse delicioase, iubite şi apreciate de consumatori şi mii de angajaţi pasionaţi şi entuziaşti.

Portofoliul Intersnack Romania include marci internationale precum Chio, Pom-Bar, Felix Goldfischli, dar si marci locale iubite de consumatori: Nutline si Fiesta.

Responsabilitati principale:

Administrarea circulatiei corecte si la timp a facturilor catre persoanele responsabile de buget si departamentul financiar
Inregistrarea corecta a facturilor in fisierul centralizator
Receptionarea si transmiterea catre persoanele responsabile din companie a cererilor, intrebarilor si reclamatiilor consumatorilor
Administrarea si actualizarea la timp a paginii web a companiei
Urmarirea implementarii planului de comunicare pe paginile de Facebook ale companiei
Activitati administrative: organizare evenimente, intalniri, traduceri din romana in engleza

Cerinte:

Studii superioare
Minim 1 an experienta pe o pozitie similara, preferabil in sectorul FMCG
Abilitatea de a lucra cu cifre, gandire analitica
Foarte bune abilitati de comunicare si relationare
Capacitatea de a lucra sub presiune si cu termene stricte
Cunostinte minime de project management
Cunostinte operare calculator ( EXCEL, Word, Power Point – nivel avansat )
Limba engleza – nivel avansat

Oferta:

Sansa de a lucra intr-un mediu profesionist, intr-o echipa tanara si motivata
Perspectiva afirmarii intr-un domeniu dinamic si modern
Posibilitatea de ascensiune profesionala
Salariu motivant, pe masura realizarilor
Pregatire sustinuta si suport intern pentru atingerea obiectivelor

Vom contacta numai candidatii care corespund cerintelor din anunt.