Adresa/ adresele jobului

București

Cerinte:

-studii medii;
-cunostinte PC-nivel mediu;
-spirit de echipa, bine organizat, dinamic, bune abilitati de comunicare.

Responsabilitati:

- sa incarce si sa descarce marfurile;
- sa asigure integritatea si securitatea marfurilor;
- sa urmareasca indeplinirea normei zilnice, conform contractului de munca;
- primirea, pastrarea, incarcarea bunurilor sa se realizeze numai cu acordul sau avizul sefilor ierarhici;
- satisface in timp util comenzile pentru incarcarea - descarcarea marfurilor necesare sau care sunt cerute in mod curent de magazine, agenti comerciali sau clienti;
- ia toate masurile necesare de paza si protectie contra incendiilor;
- ia toate masurile necesare de paza si protectie contra efractiei;
- ia toate masurile necesare de paza si protectie contra distrugerilor sau deteriorarilor sub orice forma a marfurilor;
-tine evidenta tuturor intrarilor si iesirilor din stoc;
-participa la inventarierea produselor din gestiune;
-primeste,verifica,semneaza,transmite si arhiveaza documente justificative (avize de insotire a marfii,facturi fiscale,note de intrare receptie,procese verbale de constatare de diferente);
-responsabil de curatenia in depozit.

Oferta (bonusuri, beneficii):

- Program full-time
-mediu de lucru atractiv;

-pachet salarial motivant;

-program de pregatire si dezvoltare profesionala.