Adresa/ adresele jobului

Timișoara

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

600 €

Candidatul ideal

Candidatul ideal:
- scoala profesionala, studii medii, disponibilitate de a lucra in 4 schimburi;
- rezistenta la stres, capacitate de lucru sub presiune;
- responsabilitate, constiinciozitate;
- capacitate de autoorganizare;

Descrierea jobului:
- Este responsabil de alimentarea cu granulat a masinilor de injectie, verificarea functionalitatii etuvelor, etichetarea si transferul de material in/din depozit/productie, mentinerea standardului 5S.
- Respecta si indeplineste toate sarcinile trasate de Seful de schimb si Responsabilul de Logistica
Descrierea jobului

Se ofera :
- Salar incadrare 1800 RON net
- Bonus 400 RON net
- Bonuri de masa
- Transport asigurat
- Programe de training
- Posibilitati de promovare
- Dezvoltare profesionala
- Mediu de lucru dinamic
Descrierea companiei

Firma isi desfasoara activitatea in industria automotive, dispunand de un parc tehnologic modern.
Acutalmente firma se afla intr-un proces de crestere accelerata .
Se lucreaza preponderent pentru industria automotive dar si pentru alte branse.
Toti clientii companiei sunt companii multinationale.
Am dovedit succes in ceea ce am facut pana acum! Alatura – te echipei noastre!