Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/adresele jobului

Ce ne dorim:

  • Persoana dinamica, flexibila si comunicativa;
  • Bune abilitati de organizare;
  • Cunostinte in utilizarea pachetului MS Office;
  • Atitudine proactiva in relatiile cu colegii si superiorii;
  • Permisul de conducere categoria Breprezinta avantaj.

Responsabilitatile tale:

  • Preluarea si depozitarea corespunzatoare a marfurilor receptionate;
  • Pregatirea coletelor cu marfa si expedierea lor catre clienti;
  • Asezarea manuala a marfurilor pe raft sau in cutiile pentru clienti.

Oferim:

  • Mediu de lucru placut;
  • Program de munca de L - V;
  • Sediul nostru este pe strada Plevnei.

Cine suntem:

Instal Expert SRL are mai mult de 16 ani experienta in domeniul instalatiilor pentru constructii si mentenenta instalatii.

Executa lucrari de instalatii termice si sanitare, retele si instalatii electrice, sisteme de distributie si instalatii de utilizare a gazelor naturale.

Montaj si service pentru echipamente si instalatii frigorifice, de incalzire, aer conditionat, ventilatie, automatizari, stingere incediu si electic.

Avem echipe de interventie in Cluj–Napoca, Oradea, Timisoara, Lugoj, Craiova, Bucuresti, Brasov, Ramnicu- Valcea, Bacau, Iasi si Constanta.