Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

Dărăști-Ilfov

Descriere generală: responsabil cu încărcarea și/ sau descărcarea cutiilor în/ din autovehiculele de livrare, precum și cu depozitarea lor conform procedurilor interne

Departament: depozit

Loc de desfășurare a activității: sediul GAM (Sos. Magurele-Darasti Nr. 10, Jud. Ilfov)

Nivel de educație necesar: studii primare

Cunoștințe necesare:

• experiență de minim 6 luni constituie un avantaj
• limba engleză – nivel începător
• operare PC – nivel începător
• carnet de conducere categoria B, constituie un avantaj

Ce responsabilități urmează să ai:

• să încarci/ descarci cutiile în/ din autovehiculele de livrare
• să respecți planificarea de solicitări/ retururi de cutii cu arhivă
• să sortezi cutiile cu arhivă la descărcarea din mașină
• să asiguri integritatea și securitatea mărfurilor manipulate (a cutiilor cu arhivă)
• să preiei comenzile pentru încărcarea/ descărcarea mărfurilor necesare sau care sunt cerute în mod curent de agenți comerciali sau de clienți
• să pregătești cutiile cu arhivă pentru expediere (să ambalezi și să securizezi marfa în vederea livrării)
• să verifici mărfurile și cutiile cu arhiva sosite în depozit – atât cantitativ, cât și calitativ
• să manipulezi și să așezi cutiile în spațiile special destinate, în funcție de sortimente, manual sau cu ajutorul lizei
• să participi la inventarierea mărfurilor din gestiune
• să descarci cutiile cu arhivă la sediile clienților atunci când însoțești mașina de livrare
• să încarci mașinile de transport cu arhiva la sediile clienților, atunci când aceștia doresc să expedieze arhiva către GAM
• să înlocuiești șoferii atunci când este cazul

Ce ne dorim de la tine:

• să fii organizat
În fiecare zi, facem ordine în haos. Organizarea e unul dintre atuurile pe care punem cel mai mare preț.
• să fii capabil să lucrezi în condiții de stres
Uneori, poate fi dificil să organizezi sute sau mii de documente într-un timp scurt. Performanța noastră se bazează pe capacitatea de a lucra eficient și în condiții de stres.
• să fii apt de muncă fizică susținută
Job-ul presupune și o activitate fizică susținută. Dacă ai energie din plin, lucrurile merg mai cu spor.
• să fii atent
Lucrăm cu date extrem de importante. De aceea, e nevoie de întreaga ta atenție pentru a nu avea scăpări sau a nu genera erori.
• să fii comunicativ
Atitudinea față de cei cu care intri în contact e nevoie să fie una diplomată și corectă.
• să ai un simț al disciplinei și al ordinii
Punem preț pe seriozitate, capacitatea de organizare și concentrarea la ceea ce ai de făcut.

Oferta:

- salariu fix (salariul va fi majorat automat dupa 3 luni de activitate)
- decont transport
- tichete de masa
- bonusuri lunare in functie de performanta

  • Interviu online
  • Ce asteptari salariale aveti (RON - NET)?
  • In ce zona locuiti?