Acest job nu mai este activ.

Adresa/ adresele jobului

București

Cerinte:

- atestat de stivuitorist avizat ISCIR ( doar pentru stivuitorist)- indemanare si seriozitate

Responsabilitati:

  • - Incarca si descarca marfa din depozit ;
  • Asigura  integritatea si securitatea marfurilor preluate de la cantarul din productie
  • Pregateste comenzile de marfa ce urmeaza a fi livrate in aceeasi zi sau a doua zi;
  • Responsabil cu ambalarea produselor din tunelurile de congelare;
  • Strange lazile si carucioarele de marfa si le preda departamentului de igienizare si productie;
  • Mentine curatenia si ordinea in depozit si in fata rampelor de livrare;
  • Respecta programul de lucru stabilit prin contractul de munca;
  • Satisface in timp util comenzile pentru incarcarea - descarcarea marfurilor necesare sau care sunt cerute in mod curent de clienti;

Punctul de lucru este in Crevedia, judetul Dambovita

Oferta (bonusuri, beneficii):

- Salariu motivant

- Asigurare medicala de sanatate

- Program de lucru in ture

- Pranz cald asigurat