Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

Brașov

Se recruteaza si din

Codlea

Compania germana "DTR DRÄXLMAIER Sisteme Tehnice Romania ", unul dintre cei mai mari 100 furnizori de componente auto din lume, important producator de interioare din piele pentru masini de lux, isi dezvolta echipa din Codlea si angajeaza Manipulant Marfa.

Responsabilităţile postului:

Asigură sectorului Producţie materia primă, materialele şi ambalajele necesare conform cerinţelor;

Generează către magazie comenzi de materiale necesare sectorului Producţie;

Transportă aceste materiale de la magazie la locul de muncă;

Preia din sectorul de producţie produsele finite;

Participă la inventare periodice.

Cerinţe

Studii medii

Autorizaţia ISCIR - [Masinist masini mobile] constituie avantaj

Experienţa intr-o poziţie similară constituie avantaj

Cunoştinţe  minime de operare scaner

Capacitate de a lucra eficient

Persoană dinamică, ordonată, cu atenţie distributivă şi abilităţi de gestionare simultană a mai multor activităţi

Disponibilitate pentru lucrul in 3 schimburi

Oferim:
Transport gratuit.
Tichete de masa

Pachet beneficii atractiv
Subventie cantina