Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Cerinte:

- Bun simt tehnic
- Persoana organizata, responsabila, meticuloasa
- Forma fizica buna
- Rabdare, atentie la detalii
- Experienta in manipularea marfii

- Constituie avantaj atestatul de stivuitorist
- Locatie: Zona Republica, Bucuresti.

Responsabilitati:

- Receptionarea marfii
- Verificare cantitativa si calitativa
- Sortare, aranjare marfa
- Pregatirea comenzilor pentru livrare
- Manipulare, introducere in depozit si incarcare / descarcare marfa in depozit

- Depozitul GROSSNER este depozit exterior;

Oferta:

- sansa de a lucra intr-un mediu profesionist, intr-o echipa tanara
- salariu motivant, pe masura realizarilor

- tichete de masa
- pregatire sustinuta si suport intern pentru atingerea obiectivelor

- Salariul se va negocia in cadrul interviului.

GROSSNER TRADING este o firma tanara, cu capital privat, care si-a propus sa se dezvolte extrem de rapid in zona de import si distributie tevi din otel si produse pentru instalatii.

Avem produse variate in depozit si livram catre clienti din intreaga tara.

Valorile companiei noastre sunt : orientare maxima catre clienti,  respect pentru clienti cat si pentru angajati, dorinta de a face mai mult in fiecare zi;