Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Salariu brut pe luna

700 - 800 €

DESCRIEREA POSTULUI:

  • Organizeaza si manipuleaza paletii cu materie prima si produse finite in cadrul atelierului de productie;
  • Efectueaza deplasarile materiei prime si a produselor finite in zonele stabilite din atelierul de productie;
  • Alimenteaza maşinile de injectie cu materie prima;
  • Identifica paletii cu produse finite;
  • Demonteaza si curăţa morile si etuvele;
  • Curata masinile de injectie la fiecare demontare de matrita;
  • Distruge rebuturile din atelier (macinare) si identifica materialul macinat;
  • Completeaza documentatia necesara desfasurarii activitatii.

CERINTE :

  • Studii medii;
  • Disponibilitatea de a lucra in trei schimburi;
  • Rigoare, prudenta, adaptabilitate, atentie sporita la detalii;

OFERTA :

Technical Die Casting vă oferă o mulțime de avantaje:

  • PACHET SALARIAL FOARTE BUN;
  • MARIRE SALARIALA DUPA 3 LUNI, in functie de performante;
  • Prima lunara, individuala de performanta;
  • Bonuri de masă;
  • Prime de vacanță și sărbători;
  • Posibilitati de promovare si calificare prefesionala;
  • Mediu de lucru bine organizat - loc de muncă stabil ;
  • Posibilitatea dezvoltării carierei într-o companie de succes.

Aveți posibilitatea să faceți parte dintr-o echipă dinamică, orientată spre creșterea și menținerea competitivității societății pe toate planurile.

DESCRIEREA FIRMEI:

Societate franceză de succes care activează în domeniul injecțiilor de mase plastice de peste 12 ani .
Societate într-o continuă dezvoltare, cu o mare ascensiune atât pe plan intern cât și extern.
Technical Die Casting face parte din grupul francez FPSA.
Ne axăm pe producția de instrumente medicale cât și pe producția de componente destinate industriei auto pentru mari producători de autovehicule și nu numai (DACIA &RENAULT, LEONI, FAURECIA, INERGY, etc.).

De asemenea Technical Die Casting este cel mai mare producător de legături de ski pentru clientul SALOMON.