Limbi vorbite

engleză, germană

Adresa/ adresele jobului

București

Se recruteaza si din

Voluntari, Otopeni, Timișoara

Descrierea jobului

Cerinte:

  • Limba engleza nivel conversational
  • Atitudine proactiva , lucru in echipa
  • Profil tehnic, experienta adecvata cu folosirea unui motostivuitor
  • permis de conducere cat B reprezinta avantaj

Responsabilitati:

  • receptie marfa, pregatire comenzi de distribuit clientilor
  • manipularea paletilor si gestionarea paletilor, sortarea si incarcaredaca ester nevoie
  • asistenta pentru mecanicii care lucreaza in companie
  • curatenia la locul de munca

Se ofera:

  • Contract de munca legal olandez, full-time, pe perioada nedeterminata
  • Posibilitate de colaborare pe termen lung pentru persoanele care corespund profesional;
  • Pe timpul sederii în Olanda aveti la dispozitie asistenta Eastmen în lb. romana;
  • Salariu atractiv, plata saptamanala in EURO
  • Cazare în conditii avantajoase, camera proprie si WiFi gratuit;
  • Asigurare colectiva, care acopera asigurarea medicala si spitalizarea;
  • Optional - Inchiriere autoturism, de asemenea in conditii foarte bune

Atentie! Nu percepem comision.