Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

Timișoara

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

450 €

^8E86A9F6ECA48F6B3F911AFDD6B3F452C8FC18DB2C4B557378^pimgpsh_fullsize_distrCandidatul ideal :

- experienta in domeniul sistemelor de fixare( suruburi, saibe)
- amabilitate fata de client
- abilitati de comunicare si organizare
- experienta intr-un post similar reprezinta un avantaj
-capacitate de învăţare, flexibilitate, spirit de echipă, motivaţie de a-ti face treaba cât mai bine, integritate, bun nivel de comunicare

Descrierea jobului:

- aprovizionarea permanenta si corecta a produselor la raft,
- asigurarea ordinii si curateniei la locul de munca
- depozitarea si manipularea produselor
-pregatirea marfii conform cerintelor
-mentinerea standardelor interne in relatii cu clientii, motivarea subordonatilor, coordonarea activitatii acestora, asigurarea de asistenta in situatiile ce necesita acest lucru

Descrierea companiei

AMS Human Resources este o companie specializata in furnizarea de solutii avansate de recrutare, selectie si evaluare de personal, cu peste 10 ani de experienta. Pentru mai multe detalii accesati site-ul nostru.
Clientul nostru este o companie regionala cu peste 20 de ani de traditie in comertul cu produse de fixare si feronerie care are nevoie de manipulant  pentru unul din magazinele sale. Daca esti o persoana energica, cu initiativa, motivata si dornica sa se afirme in cadrul unei organizatii aflate in crestere, te asteptam sa aplici pe acest post sau sa ne trimiti cv-ul la adresele de mail de pe site-ul nostru, cu titlul MANIPULANT DEPOZIT!