Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Adresa/adresele jobului

Recrutez candidati dispusi sa se relocheze

Da

Societate cu activitate in domeniul distributiei de hartie si carton angajeaza:

Manipulant depozit

Cerinte:Persoana viguroasa capabila sa faca fata manipularii cu transpaletaCazier judiciar

Responsabilitati:
-Manipuleaza manual sau cu transpaleta electrica sau simpla marfurile din depozit la indicatiile responsabilului de depozit
-Semnaleaza neconcordante cantitative ,calitative sau de alta natura observate la primirea sau livrarea marfurilor
-Participa la pregatirea , sortarea , ambalarea , manipularea , verificarea , incarcarea si expedierea marfii
-Raspunde pentru neindeplinirea sau indeplinirea defectuoasa a sarcinilor ce-i revin conform regulamentelor in vigoare
-Raspunde de bunurile materiale luate pe inventar propriu
-Respecta ROI al SC GLASS-CO INDUSTRIES SRL
-Indeplineste si alte sarcini incredintate de conducerea firmei
-Asigura mentinerea ordinii si curateniei in spatiul de depozitare
-Respecta secretul profesional si se ingrijeste de predarea documentelor cu care intra in contact

Se ofera Contract permanent + Salariu atractiv + Bonuri de masa ; Program 8-16