Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Candidatul ideal

Studii medii
Experienta de preferat in domeniul tehnic
Cunostinte PC minime: consulta softul din depozit pentru stocuri de marfa
Capacitate de organizare si prioritizare
Atitudine pozitiva
Abilitati de comunicare si lucru in echipa

Descrierea jobului

Respecta conditiile si standardele de depozitare contribuind la aranjarea eficienta a depozitului
Responsabil cu descarcarea camioanelor cu marfa in conformitate cu procedurile interne;
Respecta regulile interne de pregatire a produselor;
Pregatirea produselor si incarcarea in masinile destinate livrarii catre client;
Mentine ordinea si curatenia in depozit

Avantaje:
Salariu competitiv
Prime sarbatori
Cadouri anuale
Transport
Sanse de promovare

Descrierea companiei

Companie lider pe piata de distributie scule profesionale din Romania.

Prin aplicarea la acest anunt de recrutare înțeleg și sunt de acord, fără a fi constrâns, că datele mele personale precum numele, prenumele, imaginea mea, precum și alte date - furnizate în CV vor fi colectate de Operatorul de date, și anume MONDOJOB SRL, în scopul procesului de recrutare, pentru pozitia pe care am selectat-o.

 Înțeleg că datele mele cu caracter personal vor fi colectate în condiții de siguranță, pentru a proteja confidențialitatea. Sunt conștient de faptul că îmi pot retrage consimțământul în orice moment.

 Retragerea consimțământului nu afectează legalitatea procesării conform consimțământului înainte de retragerea acestuia.