Acest job nu mai este activ.

Adresa/ adresele jobului

Brașov; Iași; București; Timișoara

SUNTEM IN PLINA EXPANSIUNE SI DESCHIDEM ALTE 2 SALOANE IN BRASOV SI BUCURESTI

Candidatul ideal pentru pozitia de MANAGER / DIRECTOR MAGAZIN

- Studii superioare finalizate (de preferat, domeniul economic) ;
- Experienta anterioara similara (management in RETAIL non-food) ;
- Abilitati de operare PC (MS Office – Excel, Power Point) nivel avansat;
- Cunostinte de limba engleza - nivel mediu/ avansat;
- Leadership, bune abilitati de management si de coordonare a unei echipe
- Orientare catre rezultate si orientare catre client
- Bune abilitati de comunicare si de negociere

Descrierea jobului

-Asigura, conduce si supervizeaza intreaga activitate din cadrul salonului
-Coordoneaza echipa din subordine, se implica in procesul de integrare si evaluare a rezultatelor acesteia;
-Se implica si monitorizeaza procesul de vanzare si servisare a clientilor si se implica in atingerea obiectivelor;
-Se implica in procesul de programare a clientilor
- Se implica in modul de prezentare a promotiilor in desfasurare si prezenta materialelor publicitare
-Urmareste in permanenta evolutia concurentei din aria magazinului si previzioneaza potentialul de dezvoltare al acestuia;
-Monitorizeaza activitatea de vanzare si evolutia vanzarilor (cantitativi si calitativ) si intocmeste rapoarte de vanzari
- Se implica in imbunatatirea imaginii magazinului, in politica de fidelizare a clientilor, in reducerea costurilor.

Profilul candidatului

Abilități profesionale:

  • abilități de comunicare
  • atenție la detalii, răbdare, perseverență
  • seriozitate, responsabilitate
  • tact, politețe
  • punctualitate

Te așteptam sa ne cunoaștem, sa faci parte din familia noastră, si sa performam împreună !