Adresa/ adresele jobului

Brașov

Se recruteaza si din

Brașov, Constanța, București, Timișoara

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

700 €

Candidatul ideal pentru pozitia de STORE MANAGER

- Studii superioare finalizate (de preferat, domeniul economic) ;
- Experienta anterioara similara (management in RETAIL non-food) ;
- Abilitati de operare PC (MS Office – Excel, Power Point) nivel avansat;
- Cunostinte de limba engleza - nivel mediu/ avansat;
- Leadership, bune abilitati de management si de coordonare a unei echipe
- Orientare catre rezultate si orientare catre client
- Bune abilitati de comunicare si de negociere

Descrierea jobului

-Asigura, conduce si supervizeaza intreaga activitate din cadrul salonului
-Coordoneaza echipa din subordine, se implica in procesul de integrare si evaluare a rezultatelor acesteia;
-Se implica si monitorizeaza procesul de vanzare si servisare a clientilor si se implica in atingerea obiectivelor;
-Se implica in procesul de programare a clientilor
- Se implica in modul de prezentare a promotiilor in desfasurare si prezenta materialelor publicitare
-Urmareste in permanenta evolutia concurentei din aria magazinului si previzioneaza potentialul de dezvoltare al acestuia;
-Monitorizeaza activitatea de vanzare si evolutia vanzarilor (cantitativi si calitativ) si intocmeste rapoarte de vanzari
- Se implica in imbunatatirea imaginii magazinului, in politica de fidelizare a clientilor, in reducerea costurilor.

Echipa noastră se mărește, cu un expert pe segmentul Nails

Poti fi tu piesa din puzzle care va face ca echipa sa fie completa asadar te asteptam ca tu sa fii  MANICHIURISTA / TEHNICIAN UNGHII care lipseste in echipa noastra de specialisti.

Profilul candidatului

Abilități profesionale:

  • abilități de comunicare
  • atenție la detalii, răbdare, perseverență
  • seriozitate, responsabilitate
  • tact, politețe
  • punctualitate

OFERIM:

  • - pachet salarial atrăgător peste 3000 ron format din parte fixa + bonus de performanta+ bonus de fidelitate+ carte de munca + alte beneficii
  • - program flexibil
  • - lucru cu produse de top ( CND, ORLY & PERFECT NAILS)
  • - training gratuit cu produse profesionale made in USA
  • - modalitate de avansare si performanța
  • - lucru in echipa
  • - program full time sau part-time
  • - locatie selecta si de top in Mall
  • - posibilitatea de a participa la concursuri interne si internationale cu premii
  • - clientela formata
  • - salon de lux

Te așteptam sa ne cunoaștem, sa faci parte din familia noastră, si sa performam împreună !