Adresa/ adresele jobului

București

Se recruteaza si din

Otopeni

Cerințe:

  • studii medii
  • calificare profesională de manichiurist - pedichiurist
  • experiență în domeniu
  • disponibilitate pentru program inegal, cu ture și în zilele de weekend

Profilul candidatului

Abilități profesionale:

  • abilități de comunicare
  • atenție la detalii, răbdare, perseverență
  • seriozitate, responsabilitate
  • tact, politețe, discreție
  • punctualitate

Descrierea postului

Atribuții generale:

  • execută operațiuni de îngrijire și înfrumusețare a măinilor, picioarelor și unghiilor
  • asigură condițiile de igienă la locul de muncă
  • dezinfectează și sterilizează instrumentarul
  • promovează produsele și serviciile oferite de salon
  • aplică normele de SSM si PSI

Ofertă / Condiții:

  • pachet salarial deosebit de atractiv
  • contract individual de muncă pe perioadă nedeterminată
  • locul de muncă: București, sector 1

Descrierea companiei

General Beauty Supply este firma care deține brandul Perfect Nails.

Perfect Nails a deschis primul salon în anul 2000 și a marcat o adevărată premieră pe piața din România prin lansarea conceptului american de salon specializat în servicii de îngrijire și infrumusețare a mâinilor și picioarelor.

Perfect Nails oferă servicii profesionale de manichiură, pedichiură și unghii false.