Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Târgu Mureș; Oradea; Alba Iulia; Botoșani; Zalău

CERINTE:
-Studii superioare finalizate: specializari tehnice- constituie avantaj;
-Experienta relevanta si dovedita in vanzari de sisteme de instalatii si amenajari de minim 2ani;
-Foarte organizat, responsabil si comunicativ;
-Orientare 100% spre CLIENT si rezultate;
-Persuasiv, bun cunoscator a relatiilor interumane;
-Pachetul MS Office;
-Disponibilitate pentru delegatii;
-Permis de conducere categoria B.

RESPONSABILITATI :
Cautam persoane dinamice, responsabile, pentru a desfasura o activitate de activa de vanzari .
Daca doriti sa reprezentati compania TERAPLAST si sa lucrati alaturi de o echipa tanara si dinamica, APLICATI ACUM!

Obiective:
-Dezvolta relatiile de business ;
-Duce la indeplinire toate obiectivele de vanzari (lunare / trimestriale / anuale);
-Monitorizeaza rezultatele de vanzari si identifica ariile de imbunatatire;
-Implementeaza politicile de pret ale brandurilor companiei ;
-Identifica noi oportunitati pentru dezvoltarea afacerii ;
-Negociaza si implementeaza termenii contractuali - conform limitei de competenta;