Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

română, maghiară, engleză

Adresa/ adresele jobului

Brașov

CANDIDATUL IDEAL:
Minim 3 ani experienta in vanzari - avantaj experienta in domeniul
Studii superioare si cunoscator limba engleza sau maghiara.
Limba maghiara constituie un avantaj.
Bune abilitati de comunicare, negociere, planificare a activitatii zilnice.
Persoana pasionata de vanzari, dinamica, responsabila, integra, orientata catre client si atingerea obiectivelor.
Conducerea unei echipe constituie un avantaj;
Posesor de carnet de conducator auto categoria B, fara evenimente importante.

RESPONSABILITATI:
Monitorizarea zilnica a soldurilor din situatiei cu marfa protocol si actualizarea preturi;Vanzari pe regiuni , monitorizare saptamanala a realizatului fata de targhet; Relatii colaborare retele ; Negocierea retelei de clienti pe zona sa.
Analizeaza evolutia vanzarilor si ia masuri pentru realizarea target-ului lunar;
Utilizeaza materialele promotionale in mod eficient pentru cresterea volumului de vanzari si promovarea imaginii brandului;
Monitorizeaza si raporteaza rezultatele obtinute.

BENEFICII:
Pachet salarial motivant bazat pe indicatori de performanta.
Masina de serviciu si telefon mobil;
Posibilitatea dezvoltarii unei cariere profesionale intr-o companie de succes.