Detalii loc de munca

ANUNT INACTIV: Angajatorul nu recruteaza momentan in mod activ pentru aceasta pozitie, dar poti aplica la anunt.
4.2

Manager Zona

Nivelul carierei
Middle (2-5 ani)
Tip job
Full time
Limbi vorbite
Engleză - Mediu
Adresa
Posturi disponibile
1

Candidatul ideal

- Studii superioare finalizate;
- Cunostinte operare PC: Word, Excel; Outlook;
- Competente in luarea deciziilor si asumarea responsabilitatilor;
- Abilitati de comunicare;
- Abilitati de organizare;
- Orientat spre obtinerea de profit;
- Discernamant si capacitatea de a rezolva probleme;
- Minim un an experienta in coordonarea si supravegherea unui colectiv de minim 4-5 persoane (avantaj)
- Permis de conducere (obligatoriu)

Descrierea jobului

- Coordoneaza si gestioneaza sub toate aspectele (administrativ, tehnic, logisti) desfasurarea activitatii in cadrul punctelor de lucru (agentiilor de pariuri) din zona de responsabilitate;
- Identifica spatii comerciale in zone care prezinta potential din punctul de vedere al desfasurarii activitatii de pariuri sportive, in vederea deschiderii de noi puncte de lucru (agentii de pariuri) si/sau relocarii celor existente;
- Supravegheaza si coordoneaza activitatea desfasurata de angajatii din subordine;
- Intocmeste diverse rapoarte cerute de catre conducerea societatii, in legatura cu activitatea desfasurata;
- Reprezinta societatea in relatiile cu tertii.